Červen 2006

Táta z billboardu

18. června 2006 v 16:00 | Ketchjitka
Nalézt tátovi přítelkyni může být pěkně divoké dobrodružství!
Krátký popis: Mary-Kate a Ashley Olsen ztvárňují hlavní role v této šíleně legrační láskou okořeněné
komedii plné bláznivých plánů a šokujících překvapení. S pevným rozhodnutím nalézt pro svého tátu Maxe novou lásku sestry namalují na billboard v srdci Hollywoodu soukromou reklamu. Po několika katastrofálních schůzkách Max konečně potká Brooke a je tu láska na první pohled.ovšem s jednou překážkou. A tou je bouřlivý skejťák, který je nejen synem Brook, ale též největším nepřítelem našich dvojčat.
Táta z billboardu je film přetékající nečekanými událostmi, pomíchanými páry a tunami smíchu, který zaujímal první místa návštěvnosti světových kin. Mary-Kate a Ashley společně upletly své dosud nejlepší darebácké dobrodružství.

Jak najít odpověď na můj vzkaz???

9. června 2006 v 22:26 | Ketchjitka |  ♥Pro čtenáře♥

Jelikož jsou odpovědi u někoho průběžné,nebudu je psát na mnoho článků. Takže sledujte je v rubrice Odpovědi, dále pod jménem toho,koho hledáte. Přibližně se obnovují tak jednou do týdne. Takže pokud byste nenašli svou odpověď mězi prvními články,nezoufejte a navštivte rubriku Odpovědi . Tam najdete to,co hledáte!


Past na rodiče

9. června 2006 v 20:37 | Ketchjitka |  ♥Filmy♥
Annie a Hallie (obě hraje Lindsay Lohan) jsou sice identická dvojčata, ale navzájem se vůbec neznají.
Jejich rodiče se záhy rozvedli a sestry vyrůstaly odděleně. Hallie s tatínkem (Dennis Quaid), majitelem rozsáhlých kalifornských vinic, Annie s maminkou (Natasha Richardson), přední londýnskou návrhářkou svatebních šatů. Dokud se shodou šťastných náhod nepotkaly na letním táboře, neměly dívky o existenci té druhé ani ponětí. O to větší bylo jejich překvapení a radost ze shledání. Annie a Hallie v sobě naleznou zalíbení hodné identických dvojčat a rozhodně se nechtějí znovu rozejít. Jak dát maminku a tatínka znovu dohromady a žít společně jako spořádaná a spokojená rodina? Dívky vymyslí rafinovaný plán. V jeho první fází, těžíce z dokonalé podoby, se prostě prohodí a na zkoušku si rodiče vymění. A tak se Hallie vydává do Londýna a Annie do Kalifornie. Druhou fází plánu je opětovné sblížení rodičů a vypadá to, že sestry nemají času nazbyt. Tatínek je totiž na nejlepší cestě podlehnout svodům jisté mladé vdavekchtivé ženy...
Hrají:
Lindsay Lohan, Dennis Quaid, Natasha Richardson, Elaine Hendrix, Lisa Ann Walter, Simon Kunz, Polly Holliday, Maggie Wheeler, Ronnie Stevens, Joanna Barnes, Hallie Meyers-Shyer...

Třpytivé obrázky atd.

9. června 2006 v 16:01 | Ketchjitka |  ♥Download♥
Logo Smobilu nebude součástí obrázku pro Váš mobil!
Logo Smobilu nebude součástí obrázku pro Váš mobil!
Logo Smobilu nebude součástí obrázku pro Váš mobil!
srdíčko
Logo Smobilu nebude součástí obrázku pro Váš mobil!
Logo Smobilu nebude součástí obrázku pro Váš mobil!
Logo Smobilu nebude součástí obrázku pro Váš mobil!
Logo Smobilu nebude součástí obrázku pro Váš mobil!
Logo Smobilu nebude součástí obrázku pro Váš mobil!
Logo Smobilu nebude součástí obrázku pro Váš mobil!
Logo Smobilu nebude součástí obrázku pro Váš mobil!
65266
65606
65605
65604
chycená spermie
65022
65027
65088
65069
65063
65018
65071
65128
65019
Médánek,je mocinky roztomiloučkej že?!:*

Street dance kemp

9. června 2006 v 15:52 | Ketchjitka |  ♥Akce♥
SDK je určen pro všechny milovníky moderní taneční hudby, zejména black music a tanečních stylů street dance (old school i new school stylů). Kemp je určen pro ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY I PROFI TANEČNÍKY, v kempu budete rozděleni dle Vaší výkonnosti a hlavně Vašich představ!!! Vše je free!!! Pokud někdo z Vás nikdy netancoval, je to jedinečná příležitost. Všichni účastníci pod 15 let budou mít speciální program 8.00 - 22.30!! Na starost je budou mít pečovatelky (forma tábora). Pokud bude chtít někdo trávit na kempu čas s kamarády a nemá v plánu se účastnit workshopů, ať napíše do 30.5. 2006 na email info@streetdance.cz. Všichni účastníci kempu budou označeni letos speciální páskou, bez které se do kempu nikdo nedostane!!!
Program:
  • NEJPRESTIŽNĚJŠÍ MEZINÁRODNÍ ÚČAST STREET DANCRŮ V ČR!!!
  • Minulý rok prezentovali své umění poprvé v ČR dance stars z celého světa. Letos tomu nebude jinak, ba dokonce to bude ještě pestřejší!!!Máme se na co těšit!!!
  • Hlavním cílem je se bavit, se bavit a se bavit. Vždyť SDK začínají letní prázdniny!!!! Takže týdenní sada skvělé muziky, tance, zábavy, srandy. Takže letos NAHECOVANĚ jak nikdy.
  • Zejména v tom, že je pro každého z Vás šitý na míru (SDK CARD) a záleží jen na Vás, jestli dáte přednost zábavě, či soutěžím, či nadupaným workshopům po celý den.
  • SDK není jen o výuce street dance stylů - program je letos nastaven tak, aby si všichni milovníci hip hopové kultury přišli na své. Každý se snaží najít si svůj styl a pracovat na něm, ať už z hlediska tance, hudby, djingu nebo graffiti…ve všech směrech toho bude letos na kempu HAFO, takže doufáme, že i vy se na kempu najdete…Kromě workshopů budou na kempu do programu letos kromě večerních partys zařazeny i speciální jams na podporu vzájemné konfrontace a originality každého z Vás.
  • Na kemp jsou pozvány všechny přední crews z ČR i ze Slovenska, chybět nebude nikdo!! Na soutěže 1x1 NEW STYLE jsou také pozváni jen ti nejlepší, soutěž není otevřena - máte se na co těšit
  • Jsou pozváni dancři z dalších zemí (Německo, Holandsko, Anglie, Polsko atd.) Minulý rok byla na kempu účast 7 zemí, letos očekáváme stylery ze 13 zemí a děláme vše pro to, aby přijeli hosté i z USA.
  • Letos poprvé soutěž LOCKIN´ BATTLE a HOUSE BATTLE
  • Koupání, četná sportoviště, restaurace, nabitý program po celý den!!
Více info naleznete na stránce Http://www.streetdance.cz
Musím však říct,že je to úžasná akce. Je to sice mírně náročné,za to je zde spousta zábavy a lidí. Bydlí se v chatkách nebo ve stanech. Učí zde největší špičky street dancu,break dancu a electric boogie. Minulý rok sem zavítal také tanečník Yemi (bývalý moderátor Esa).
!!!!!Pokud máte rádi zábavu,hudbu,tanec,tak byste si měli pospíšit s přihláškami,kde je uzávěrka 20.6.06!!!!!
Jezdím sem každý rok a je to tam opravdu úžasné. Tak neotálejte a přihlaste se!


Článek mnou napsaný do novin z roku 2005 o Street dance campu:

Jako každým rokem po dobu dvou let se na začátku velkých prázdnin koná Street Dance kemp v Jedovnicích, kam se sjíždí lidé z celé České republiky a ze Slovenska ,aby si zatančili a kteří mají zájem se naučit něco nového.Pořadatelé této akce je brněnská taneční skupina Beat Up v čele s "Fidlim" a taneční skupina Duck beat v čele s Radkem Zahradníkem.
Na kempu vyučují nejlepší tanečníci Streetu, kteří vůbec na světě jsou! Letos na kemp zavítali například Jernej ze Slovinska- nynější tanečník a choreograf americké zpěvačky Mariah Carey a rovněž bývalý choreograf zpěváka R´n´B Justina Timberakla. Z České republiky jsme zde mohli potkat Yemiho,který byl pochoutkou akce. Dále mistryni světa Míšu Pospíšilovou, přezdívanou Mikina a mnoho dalších. Pro milovníky Break Dance dorazili do Čech francouzská breaková taneční skupina Vagabonds.
Tanečníci streetu byli rozděleni do sedmi skupin podle výkonnosti.Break a electric boogie měli maximálně 2 rozřazení. Tréninky se konaly každý den - začátek tréninků o půl deváté ráno a konec okolo deváté hodiny večerní. Celkem tanečníci museli denně praktikovat 3 tréninky , z toho jeden trval hodinu a půl. Tancovalo se ve sportovní hale, v kempu na pódiu nebo u Jedovnického rybníka s krásným výhledem do přírody. Okolní lidé se přicházeli dívat na tréninky, a to hlavně kvůli svým drahým ratolestem, které tato akce velmi bavila.
Můžete se těšit na spoustu hudby, tance,zábavy,večerní párty,diskotéky,soutěže a mnoho dalšího. Dále je možné si zakoupit trička různých velikostí, tvarů a barev, které jsou k dostání okolo 300 korun.
Celá akce je zakončena Street Dance Cupem, na němž se sejdou všichni tanečníci, trenéři a slavnější osobnosti spojené se stylem této hudby.
A jak podat přihlášku na kemp na příští rok? Sledujte webové stránky www.streetdance.cz okolo jara a přihlaste se. Zde najdete také všechny potřebné informace, které byste měli vědět a které by vás mohly zajímat,mimo toho také fotky a videa.
Věřte,že o zábavu zde není nouze!

Milan Baroš

9. června 2006 v 15:23 | Ketchjitka |  ♥Životopisy♥
Milan Baroš patří mezi české "lamače dívčích srdcí" . Narodil se 28.října 1981 ve Viganticích. Fotbalu se věnuje odmalička.
Jako první ze silné generace ostravských mladíků zamířil do ciziny. Když se v létě 2001 upsal Liverpoolu, zřejmě snil o jiném údělu, než osm měsíců leštit sedadla na tribunách a hrát za rezervní tým. Nevzdal se však a dnes patří mezi největší hvězdy českého fotbalu, je oporou reprezentace a idolem mnoha kluků, kteří právě zkoušejí štěstí v mládežnických týmech.
Milan Baroš se narodil 28. října 1981 ve Viganticích, "zázračné" valašské vesnici, odkud pocházejí také ligový útočník Radim Kučera a reprezentační obránce René Bolf. Jelikož v tamním fotbalovém klubu nebyla "přípravka", nastupoval už od pěti let za žáky. Na trávník ho přivedl táta, který hrával fotbal závodně na regionální úrovni. Po pěti letech projevil o Milana zájem Rožnov pod Radhoštěm, v roce 1993 poprvé oblékl dres Baníku Ostrava.

Od mládí prošel snad všemi reprezentačními výběry. Jednadvacítce pomohl ke stříbrným medailím na mistrovství Evropy 2000, ve stejném roce se zúčastnil také olympijských her v Sydney. Největší příležitost však dostal na konci sezóny 2001. Poté, co čtyřmi góly pomohl Baníku k záchraně v nejvyšší soutěži, o jeho služby projevil zájem Liverpool FC.

Překážkou v odchodu se Barošovi stala přísná imigrační pravidla. K tomu, aby mohli hrát na Britských ostrovech, potřebují fotbalisté ze zemí mimo Evropskou unii odehrát aspoň 75 procent zápasů národního týmu své země v posledních dvou letech. Baroš však má pouze čtyřicet procent. Hráči ale mohou dostat výjimku a povolení získat, jako se to o pár měsíců dřív povedlo Patriku Bergerovi. Dvacetiletý fotbalista tedy podepsal pětiletou smlouvu a v Ostravě (klub dostal 3,2 miliónu liber, tedy zhruba 180 miliónů korun) a čekal, jak se situace vyvine.

Do města Beatles se odstěhoval v zimě téhož roku. Jeho trable však zdaleka neskončily a příčinou bylo další zákonné omezení. K zápasu anglické Premiér League mohou nastoupit za každý tým pouze tři cizinci ze zemí mimo Evropskou unii, zatímco Baroš byl v Liverpoolu již šestým. Proto na něj zbylo místo jen v rezervním týmu, zatímco na Anfield Road zářili jiní - Michael Owen, Emile Heskey, Nicolas Anelka…

Dlouhé čekání na příležitost si zpestřil startem na mistrovství světa "21", kam byl uvolněn po nevydařené kvalifikaci Chovancova výběru na světový šampionát v Japonsku a Koreji. Také díky jeho umění se "lvíčata" probila až do finále, v němž na penalty porazila domácí Francouze a postarala se o největší úspěch českého fotbalu v posledních letech.

Osm měsíců vysedával Baroš na tribunách anglických stadiónů, dřel v rezervním týmu a čekal na svou velkou chvíli. Shodil pět kilo a naučil se základy angličtiny. Někdy ztrácel víru, ale trenér Houllier měl pro jeho výkony jen slova chvály. Dá se říci, že dlouhá přestávka Barošovi prospěla: na podzim 2002 dostal poprvé šanci v základu, dvěma brankami pokořil Bolton a byl vyhlášen hráčem zápasu. Pochybnosti odborníků, kteří odsuzovali liverpoolský nákup, se rázem rozplynuly.

Dnes je Baroš považován za jednoho ze čtyř vyrovnaných útočníků, jimiž Liverpool disponuje. Za svůj osobní cíl v této sezóně si stanovil deset branek, potají sní o patnácti. Neotřesitelnou se stala jeho pozice v reprezentaci, kde vytvořil s Janem Kollerem základní útočnou formaci pro každý významnější zápas.

Milan žije v Liverpoolu společně s přítelkyní Evou. Bývalá modelka dnes sní o studiu jazyků na tamní univerzitě. Mezi Barošovy záliby patří hokej, který dokonce hrával závodně v Rožnově pod Radhoštěm jako střední útočník.
Přezdívka: Bary
Výška: 184 cm
Váha: 76 kg

Kariéra:
1987-91 - FC Vigantice
1991-93 - TJ Rožnov p.R.
1993-2001 - Baník Ostrava
2001 - ? - Liverpool FC

Úspěchy:
Mistrovství Evropy "18" - 4. místo (2000)
Mistrovství Evropy "21" 2. místo (2000), 1. místo (2002)

Petr Holík

8. června 2006 v 22:51 | Ketchjitka |  ♥Životopisy♥
Pochází z Brna, má dvanáctiletou zkušenost s moderováním.
Začínal v Rádiu Brno, deset let působí v Rádiu Krokodýl

Současně moderuje řadu společenských, kulturních, sportovních či zábavních akcí. Mezi ty významné řadí čtyřnásobné moderování předávání Národní ceny za jakost ve Španělském sále Pražského hradu

První televizní zkušenosti získával jako moderátor informačního kanálu Kabel plus. V roce 2001 uspěl ve veřejném konkursu TV Nova a dva roky "snídal" s diváky u Snídaně s Novou.
Peťa je moc milý človíček. Pokud máte na něj nějaké dotazy,stačí napsat do studia Rádia Krokodýl,když zrovna moderuje a čekat,jestlipak odpoví.

Má rád chození do posilovny,kam chodí mám dojem každý den. Takže jej můžete v jedné asi ze dvou posiloven v Brně potkat. Pokud byste štěstí neměli, tak jej máte možnost zahlédnout také na nějaké akci,kterou moderuje. Co já vím,tak moderuje toho vcelku dost. Jsou to akce konající se vesměs na Moravě(Jižní) pro určité lidi jako děti nebo firmy atd.

Hip Hop Kemp

8. června 2006 v 22:32 | Ketchjitka |  ♥Akce♥

Další update jmen na Hip Hop Kempu 2006!

news #210 image
Po pondělí várce nových jmen jsou tu ke konci týdne další. Přibyla čtyři. Prvním z nich je německá persona Curse, dále švýcarští Luut a Tüütli a němečtí Jim Dunloop & Marc Hype, kterého budete znát především díky jeho parádní desce "1976 Recon a také již jeho minulým českým vystoupením.

Prozatimní line-up Hip Hop Kempu 2006 zatím vypadá takto. Další jména ještě přibudou!

Současný line-up 5. ročníku Hip Hop Kempu:
LITTLE BROTHER /USA/
GURU /USA/
DJ A-TRAK (Kanye West's DJ) /CAN/
ONESELF (DJ Vadim, Blu Rum 13, Yarah Bravo, DJ Woody, Bongo Pete) /UK , USA/
M.E.D. aka MEDAPHOAR /USA/
SWAY + Pyrelli /UK/
KLASHNEKOFF /UK/
KALIBER 44 + Czarne Złoto /PL/
KONTRAFAKT /SK/
PSH /CZ/
INDY & WICH /CZ
WWO /PL/
CURSE /D/
O.S.T.R. /PL/
LONA & DJ TWISTER /PL/
STIEBER TWINS /D/
PYRANJA /D/
SPREAD THE MESSAGE SOUNDSYSTEM ft. Rafik, Adlib, Kut-L, Ben* (D)
ROOFTOP CLIQUE /A/
HOERSPIELCREW /A/
LUUT & TÜÜTLI /CH/
WACUUMAIRS /HU/
SKOTINI PLEVRA (Eisvoleas&Yelos) /GR/
MARC HYPE & JIM DUNLOOP /D/
SUROWA WERSJA /D/PL/
LYRICAL EYE /CY/
DNA /CY/

Lístky

Start předprodeje: 15.2.2006
Lístky k dostání v předprodejních sítích TICKETSTREAM, TICKETPRO, v BBARÁK SHOPU (Přibyslavská 10, Praha 3) a v pražském, brněnském a ostravském QUEENS SHOPU

CENY 1DENNÍCH LÍSTKŮ
k dostání pouze na místě!
pátek 18.8.2006 = 500,- CZK
sobota 19.8.2006 = 500,- CZK
neděle 20.8.2006 = 500,- CZK


CENY 3DENNÍCH PERMANENTEK
- varianta ÚNOR-DUBEN = 660,- CZK vč. předprodejních poplatků
- varianta KVĚTEN-ČERVENEC = 760,- CZK vč. předprodejních poplatků
- varianta SRPEN (do 17. SRPNA) = 860,- CZK vč. předprodejních poplatků
-varianta NA MÍSTĚ = 900,- CZK vč. předprodejních poplatků
Ceny parkovného na festivalu:
osobní auto do 3,5 t:
čtvrtek-pátek - 50,- CZK
pátek-pondělí - 100,- CZK
(dodávka nad 3,5 t - 500,-CZK /1-4 dny, autobus - 1000,- /1-4 dny)
cena parkovného platí po celou dobu festivalu, tzn. 1-4 dny

ceny stanování na festivalu:
čtvrtek-pátek - 50,- CZK/1 osoba
pátek-pondělí - 50,- CZK/1 osoba

Tokio Hotel

8. června 2006 v 21:13 | Ketchjitka |  ♥Životopisy♥
Bill:
Bill Kaulitz se narodil v Lipsku. Je vůdčí osobností skupiny Tokio Hotel a má o deset minut starší dvojče Toma, který hraje ve skupině na kytaru. Bill žije se svojí matkou a nevlastním otcem. V současné době navštěvuje gymnázium ale uvažuje o soukromém učiteli. Z předmětu má rád němčinu a výtvarnou výchovu, naopak nesnáší fyziku, matematiku a tělesnou výchovu. Jeho poznávacím znamením je piercing v jazyku a obočí, dále pak tetování na šíji.Tom:
Tom Kaulitz se narodil roku 1989 v Lipsku a je kytaristou skupiny Tokio Hotel. Má o deset minut mladší dvojče Billa, který je zároveň zpěvákem a vůdčí osobností Tokio Hotel.
Na kytaru hraje již od svých devíti let a největší strach má z hádek s Billem, protože je nejdůležitějším člověkem v jeho životě. Tom hraje na kytaru již od svých devíti let. Ve škole má rád etiku a sociologii, naopak nesnáší matematiku a fyziku. Jeho poznávací znamení jsou piercing na levé straně .Od sedmi let dělá muziku. Rád jí jídlo z fast foodu, pizzu a rýžovou kaši.Je lamač srdcí, ale nedokáže to s holkou ukončit.Má rád, když má holka mini a vysoké boty.Vždy má připomínky.Jeho číslo bot je 42 ( jako Bill). Jeho oblíbená herečka je Eva Langoria..Jeho oblíbený seriál je The King of Queens.


Georg:
Georg Listing se narodil roku 1987 v německém Halle. Od roku 2001 je členem skupiny Tokio Hotel, ve které hraje na baskytaru (učil se na ni hrat v hudební škole). Georg nejraději nosí trička takových skupin, jakými jsou Guns N´Roses. Mezi jeho záliby patří kromě hudby také tanec. Georg Listing je rebelský a odvážný, ale zároveň také velmi milý a otevřený
Gustav:
Gustav Schäfer se narodil v roce 1988 v Magdeburgu. Ve skupině Tokio Hotel hraje na bicí s čímž začal již ve svých pěti letech. Gustav je "šašek skupiny", ale zároveň nejvíc přemýšlí. Navštěvuje gymnázium a jeho poznávacím znamením jsou kšiltovky. Mezi jeho záliby patří kromě hudby např. jízda na kole.


DVD Obaly

8. června 2006 v 20:47 | Ketchjitka |  ♥Download♥

ČíslaČísla AA BB CC DD EE FF GG HH CHCH II JJ KK LL MM NN OO PP QQ RR SS TT UU VV WW XX YY ZZ //<![CDATA[ //]]> TOPlist

Charlieho andílci- Na plný pecky

Lví král

Shrek

Kameňák 3

Honey

Trója


Lepší pozdě nežli později

8. června 2006 v 20:21 | Ketchjitka |  ♥Filmy♥
Ústřední pár této romantické komedie tvoří dva velmi odlišní lidé středního věku: stárnoucí playboy, který randí pouze se ženami pod třicet let, a úspěšná dramatička. Sukničkář se původně zajímá o její
dceru, náhle je však zaskočen nečekaným citem k matce.
Film Nancy Meyersové, režisérky komedie Po čem ženy touží, je šitý na míru zralým ženám stejně jako Deník Bridget Jonesové třicátnicím. Ale zatímco Bridget se pouze obává, že bude do smrti trávit večery jen s lahvinkou červeného, o dvacet let starší rozvedená dramatička Erica (Diane Keaton) je o nevyhnutelnosti této prognózy skálopevně přesvědčená. Tedy alespoň do okamžiku, kdy přistihne svoji dceru téměř in flagranti s šedesátiletým Harrym (Jack Nicholson). Navzdory obrovské počáteční antipatii - on je podle ní směšný přestárlý playboy lovící jednu mladou ženu za druhou, ona zase podle něj stará, upjatá feministka, která nemá ani ponětí o tom, jak se má žít - Erica i Harry zjišťují, že mají společného víc, než by si byli ochotni navzájem přiznat.
Celý film je postavený tak, aby v něm dva výborní herci mohli zazářit, a to také oba svědomitě dělají. Keatonová odhaluje komplikované nitro své postavy, zatímco Nicholson si vyhrává s roztomilou polohou svůdníka zaskočeného nenadálým citem. Oba mají i své vrcholné komické scény, až je jednomu líto, že se v téhle nadsázkové rovině neodehrává celý příběh. Snad kvůli cílové skupině je totiž film sice laskavý, ale v druhé polovině i pomalý a Meyersové trvá přes dvě hodiny, než hrdiny dostane "konečně" k sobě. Snad nebude příliš kruté srovnávat Lepší pozdě nežli později s Babím létem, které, ačkoli vyprávělo o důchodcích a o umírání, rozesmívalo a dojímalo jak dvacetileté, tak seniory a mělo vtip i spád od začátku do konce.
Hrají:

Britney Spears se neumí starat o děti !!!!

5. června 2006 v 14:26 | Ketchjitka |  ♥Zprávy,skandály,...♥
S chlapcem, kterého tiskla jednou rukou k hrudi, a s kelímkem s vodou v druhé, se prodírala davem nakupujících na živé losangeleské obchodní tepně. "Náhle do ní jeden z protijdoucích omylem strčil a vyrazil jí nápoj z ruky," informuje internetový server TMZ.com. Ve snaze ho zachytit, uvolnila sevření druhé ruky. Kdyby nezasáhl pohotový bodyguard, chlapec by skončil pod nohami chodců.
Podle zveřejněných fotografii zpěvačka pokračovala nerušeně v cestě, aniž by si něčeho všimla. Fakt, že se děje něco nezvyklého, si prý uvědomila, až když svědci incidentu začali zachránci spontánně tleskat.
Při pohledu na shromážděné pronesla následující památnou větu: "To je přesně situace, kdy bych potřebovala střelnou zbraň!" Americký tisk se v komentářích ptá, co je vlastně příšernější: zda to, že před dítětem dá Britney Spearsová přednost záchraně kelímku s vodou, či její představa, že všechny kritiky své rodičovské neschopnosti by bylo třeba umlčet ve stylu Ramba...
převzato z : novinky.cz

Gothika

3. června 2006 v 21:16 | Ketchjitka |  ♥Filmy♥
Poté, co se společně s Levin a Silverem dohodl na výsledné podobě příběhu, napsal Gutierrez
napínavý scénář o uznávané soudní psycholožce, kterou mimořádně nepříznivé okolnosti donutí bojovat o její svobodu i duševní zdraví. "Jedna z věcí, která odlišuje Gothiku od běžného hororu, je postava Mirandy Grey," říká Silver. "Je to chytrá, citlivá a šťastně vdaná žena s velmi vyrovnaným životem. Poté je však traumatizujícím způsobem připravena o svobodu a vše, co řekne, náhle u ostatních vyvolává pochyby. Vždycky spoléhala výhradně na logické uvažování a nyní je donucena spoléhat pouze na své instinkty."

Miranda se náhle ocitne "na druhé straně barikády" - zavřená mezi pacienty, se kterými dosud jednala pouze z pozice terapeuta. Zároveň je také nucena podstoupit léčbu otupujícími medikamenty a cítí velkou nedůvěru ze strany svých bývalých kolegů. Mezitím se snaží zoufale vypátrat pravdu o násilné smrti jejího manžela, aby dokázala svou nevinu… nebo se smířila s následky svých nevysvětlitelných činů.

"Ve filmu je skvělý okamžik, ve kterém Miranda říká větu 'Nevěřím na duchy, ale oni věří na mě'," prozrazuje Silver. "Zatímco se snaží logicky zdůvodnit znepokojivá setkání s pomstychtivým přízrakem, začíná pomalu věřit, že pacienti, kteří údajně slyší tajemné hlasy, možná ve skutečnosti až tak úplně nelžou."

Berry charakterizuje Mirandu jako "zmučenou duši", která nalezne svou vnitřní sílu a intuitivní schopnosti teprve ve chvíli, kdy zcela ztratí svou identitu. "Na začátku příběhu nežije naplno, ale spíše jako podle nějaké příručky," říká herečka, jejíž matka pracovala 35 let jako sestra na psychiatrické klinice. "Události, kterými Miranda během film prochází, ji podnítí k tomu, aby se probudila a pořádně se rozhlédla okolo sebe. Teprve poté začne žít mnohem méně upjatým stylem života než předtím.

" Přestože je bolestná přeměna Mirandy z uvážlivého lékaře na zdánlivě sebedestruktivní pacientku psychiatrické léčebny poměrně specifická, považuje Berry její krizovou situaci za něco, s čím se publikum může lehce ztotožnit. "Miranda není jediná," podotýká. "A každý z nás se může ocitnout ve stejné situaci jako ona. Všechno jde tak hladce a během jediné noci se vám najednou převrátí celý život naruby."

"Tento film si klade otázku 'Co kdyby?'," pokračuje Berry. "Co kdyby se to stalo vám? Co byste dělali? Jak byste našli cestu ven z této situace? A dokázali byste ji vůbec najít? Vzdali byste to nebo byste se za každou cestu snažili najít nějaké východisko, i kdyby vás to mělo stát život?"
Do role Dr. Petea Grahama, Mirandina soucitného, ale zároveň skeptického kolegy, který má řadu vlastních problémů, obsadili Kassovitz se Silverem charismatického Roberta Downeyho Jr. "Pete cítí k Mirandě neopětovanou lásku," vysvětluje Downey. "Ale ví, že s ní nemůže navázat vztah, protože je jeho kolegyní a její manžel je navíc jejich společným nadřízeným."

"Pete chce Mirandě opravdu pomoci, chce jí věřit, ale ona dělá neustále další a další věci, které zkrátka nemůže akceptovat," říká Silver. "Nemůže jí důvěřovat, nemůže ji stále podporovat. To všechno má velký vliv na způsob, jakým ji z osobního i profesionálního hlediska vnímá."

"Platonický vztah Mirandy a Petea pomalu přechází do stádia, kdy Miranda přemýšlí, zda mu ještě může důvěřovat," říká Berry. "Stejně jako je pro filmové publikum těžké posoudit, jestli je Pete kladný nebo záporný hrdina, není si Miranda jistá, zda stojí na její straně nebo ne."

Zatímco se Miranda snaží rozluštit význam svých záhadných setkání s duchem tajemné dívky, začíná si stále více rozumět se spolupacientkou Chloe, kterou v minulosti považovala za vyšinutého člověka, trpícího psychózami. Této role se zhostila mezinárodně uznávaná herečka Penélope Cruz. "Chloe žije ve svém vlastním pekle, které je pro ni samotnou velmi skutečné, avšak ostatní lidé včetně Mirandy jí nevěří," říká Cruz. "To je moje nejhorší noční můra - ocitnout v situaci, kdy říkáte pravdu, ale všichni si myslí, že jste blázen. Je hrozné, když nikdo nevěří, že vaše utrpení je skutečné.

Angelina Jolie

3. června 2006 v 11:46 | Ketchjitka |  ♥Životopisy♥
Herečka ,která se proslavila zejména rolí Lary Croft : Tomb Raider-Angelina Jolie- se vlastním jménem jmenovala Angelina Jolie Voight, ale od září roku 2002 jen Angelina Jolie.
Narodila se 4.června 1975 v Los Angeles v Californii. Jejími rodiči jsou herečka Marcheline Bertrand a herec Jon Voight.
Bok po boku se svým otcem si již v pěti letech zahrála v komedii režírovanou Halem Ashbym "Looking to Get Out". V jedenácti letech začala studovat herectví v divadelním institutu Lee Strasberga a v šestnácti už z Angie byla profesionální modelka v Londýně, Los Angeles a New Yorku. Mimo svět modelingu se Angelina objevila také v hudebních klipech Lenny Kravitze, Rolling Stones, Lemonheads či Meatloaf. Mimo Lee Strasberg Theatre Institute v New Yorku studovala na New York University, kde prvně hrála v divadelní produkci. Když školu dokončila, začala pracovat ve skupině UCLA School of Cinema, kde natočila svůj první studentský film pod režisérským dohledem svého bratra Jamese Havena Voighta. V roce 1993 se objevila v menší filmové roli filmu "Cyborg 2" a o dva roky později získala svou první hlavní roli, ztvárňující počítačového hackera, ve filmu Nebezpečná síť "Hackers". Tato role ji přinesla velké uznání a také lásku a manžela Jonny Lee Millera. Tisk se mohl o Angie poprat poté, co na svou svatbu přišla v černých kožených kalhotách a bílé košili, na kterou svou vlastní krví napsala jméno svého nastávajícího. Krev však lásku nezpečetila a po necelém roce se vztah rozpadl. Následovaly role ve filmech, jako "Love in all there is"(1996) nebo thriller Ruce od krve "Playing God"(1997). Další filmy již nesly i ocenění: Za roli Cornelie Wallaceové v dramatu "George Wallace" získala Zlatý Glóbus za nejlepší ženský herecký výkon a nominaci na cenu Emmy. Avšak do světa ji zatím nejvíce vyzdvihl snímek "Gia", autobiografické ztvárnění života lesbické modelky Gii Marie Carangiové, která zemře na AIDS. Za tento film získala druhý Zlatý glóbus a nominaci na Emmy. Po těchto velkých úspěších byla stále častěji k vidění na obálkách slavných časopisů a televizních talk show. Role se začaly hrnout a v roce 1996 se Angelina Jolie objevila v romantickém dramatu Podoby lásky "Playing By Heart". Příští rok dostala roli v komedii Bláznivá Runway "Pushing Tin", kde se zamilovala do Billy Bob Thorntona. V témže roce si zahrála po boku Denzela Washingtona v thrilleru Sběratel kostí "The Bone Collector", natočeném podle bestselleru spisovatele Jefferyho Deavera. Velmi významný úspěch si na konto připsala v roce 1999 za roli psychopatické Lisy ve filmu Narušení "Girl, Interrupted". Za tuto skvělou roli získala Oskara! Poté si Billyho Thorntona vzala. Láska s o dvacet let starším mužem než je ona byla známá všude svou nesmrtelností. Nové milénium přineslo Angelinu ve filmu "Gone in 60 seconds" Šedesát sekund, kde si zahrála s Nicolasem Cagem zlodějku aut. Rok 2001 byl ohromným úspěchem: nejdříve se objevila v erotickém thrilleru Sedmý hřích "Original Sin" s Antoniem Banderasem a následně jako Lara Croft, populární hrdinka počítačové hry Tomb Raider, ve filmu "Lara Croft: Tomb Raider", který ji vynesl ještě o stupínek výše. Při natáčení v Kambodži si zamilovala několikaměsíčního chlapce jménem Maddox a spolu s manželem ho adoptovali. Její láska se soustředila na chlapce a Billy Bob začal žárlit načež se jejich manželství rozpadlo a Angelina koupila dům v Londýně..
Převzato z :www.angelinajolie.cz