Listopad 2006

Z čeho mají kluci strach??

30. listopadu 2006 v 23:16 | Ketchjitka |  ♥Láska♥
1 .......ŽE JE HOLKA, O KTEROU STOJÍ, ODMÍTNE
Než kluci osloví holku svých snů, dlouho si lámou hlavu, jak nejlíp by to měli udělat: "Co jí mám říct, aby z toho nebyl trapas? A jak mám reagovat, když mi dá košem?" Odmítnutí od holky je pro pány tvorstva největší potupa. Hned o sobě začnou pochybovat, a to jejich sebevědomí samozřejmě srazí na nulu.
Co můžeš dělat?? Když tě nějaký kluk pozve na rande a ty vidíš, jak strašně je z toho nervózní, zkus k němu být milá. Pokud o jeho pozvání nestojíš, přidej ke svému odmítnutí nějakou šetrnou výmluvu a milý úsměv. Chovej se tak, aby měl pocit, že je naprosto úžasný, jen není boužel tvůj typ. Pokud se ti líbí, je všechno jednodušší. Dej mu najevo, že tě těší, že tě oslovil jako první. Dodáš mu tím ještě víc odvahy.
2 .......ŽE SI JEJICH TĚLO BUDE DĚLAT, CO CHCE
Poprask v bazénu! ON v klídku postáva na okraji bazénu a jen tak pozoruje holky. Najednou, bez jakéhokoli varování, se mu "něco" začne zvedat v plavkách - a zrovna všem na očích! Podobná situace je pro každého kluka přímo hororovou představou. Bojí se, že bude kámošům pro smích a že si z něj teď budou na věky utahovat i holky. Chudáci kluci prostě občas nemají svoje tělo pod kontrolou....
Co můžeš dělat?? Také při líbání se může tvému klukovi stát, že se mu vzbouří hormony a že na to jeho tělo zareaguje "po svém". Zůstaň nad věcí, a pokud nemáš zábrany, klidně ho pochval: "Jejda, ani jsem nevěděla, že tě dokážu hned takhle rozpálit!" Když na koupališti uvidíš kluka s tímhle problémem, koukni se radši jinam a neuváděj ho do rozpaků tím, že na něj budeš překvapeně zírat.
3 .......ŽE HOLKA OMDLÍ ZE ZÁPACHU JEJICH NOHOU
Příjde ke svojí lásce na návštěvu, zuje si boty a v tu chvíli ho udeří do nosu hustý závan připomínající olomoucké syrečky. To ne! Dokonce to cítí i on sám! Těžko teď může před svojí holkou utajit, že má problém: prostě mu smrdí nohy. Takový trapas! A zrovna tak má každý kluk hrůzu z toho, aby mu holka nevytkla, že mu páchne z pusy nebo že je cítit potem.
Co můžeš dělat?? Také kluci se stydí za svoje výrazné tělesné pachy! Tvého kluka by mohlo ranit, když ho na to nešetrně upozorníš. Nejlepší bude, když začneš mluvit o sobě. Třeba, že ti trvalo dost dlouho, než sis pro sebe našla ten vhodný deodorant. Tím nahodíš potřebné téma a lehce pak odbočíš i k němu.
4 .......ŽE JE BUDOU OSTATNÍ POVAŽOVAT ZA PADAVKY A SLABOCHY
Při volejbalovém turnaji ho nikdo nechce do družstva, když ho vyvolá učitel, zrudne jako rak... Přitom by tak rád byl za drsňáka, který má vždycky v záloze nějakou machrovskou prupovídku. Přál by si, aby ho kámoši měli za vzor a aby po něm holky šílely. Jakmile má pocit, že ho někdo považuje za nulu, zpanikaří. Je pro něj hyperdůležité, aby ho ostatní uznávali.
Co můžeš dělat?? Kluci, kteří se obávají, že je nebudou ostatní respektovat, se většinou chovají jako frajírci. Ani v nejmenším netuší, že díky tomu působí spíš jako arogantní náfukové. Pokud chceš odhalit pravou tvář nějakého takového "supermana", měla bys mu naznačit, že máš radši citlivé a jemné kluky.
5 .......ŽE HO MAJÍ PŘÍLIŠ MALÉHO
Ach jo! Kluci a jejich pýcha. Spousta z nich se stresuje kvůli velikosti svého penisu. Věčně se zabývají otázkami: "Nemám ho moc malého? Anebo snad moc velkého, tlustého, tenkého enbo křivého?" Tajně okukují ve sprchách kámoše, třeba po hodině tělocviku, srovnávají a zoufají si. Jedním jsou si skoro všichni jistí: "Nejsem normálni. Až toho mýho uvidí nějaká holka, bude se mě mít jen srandu".
Co můžeš dělat?? Stejně jako ty ráda slyšíš, že se tvoje tělo líbí tvému klukovi, také je potěší, když mu občas zalichotíš. A nemusí se to rozhodně týkat jeho penisu. Také několik pochvalných slov o jeho vypracovaných svalech nebo o jeho novém účesu mu zvedne sebevědomí. A kdyby přece jen...tak mu můžeš naznačit. že na velikosti stejně nezáleží.
6 .......ZE SVÝCH I TVÝCH SLZ
Už od dětství kluci poslouchají spoustu nesmyslných povídaček o tom, že indiáni neznají bolest nebo že kluci nepláčou. Proto si spojují pláč se slabostí, s něčím, co je pro chlapy nedůstojné. A pokud jim snad není někdy do smíchu, vybrečí se v bezpečném úkrytu svého pokoje. Ale nejenom jejich vlastní slzy jim nahánějí strach! Nejsou v pohodě, ani když pláče jejich holka.
Co můžeš dělat?? Kluci jsou nemotorní, když mají dát najevo svoje pocity. Když uvidíš, že tvého kluka anebo kamaráda něco trápí, vezmi ho kolem ramen a ujisti ho, že se ti může s čímkoli svěřit a že ti může opravdu důvěřovat. Možná překoná svůj strach a otevře se ti.

S kterým budu šťastná??

30. listopadu 2006 v 23:13 | Ketchjitka |  ♥Láska♥
Pokládáš si také tuto otázku? Vyzkoušej :

Machr!!!!!
Plus pro MACHRA:
1. Zakládá si na svém vzhledu, postavě a oblečení. Na jeho vysportované tělo a styl letí hodně holek.
2. Tenhle týpek má v malíku všechno, co zrovna frčí, a rád se s tím vytahuje. Své okolí s oblibou poučuje o nejnovějších hitech, které má vždycky jako první vypálené na cédéčkách, a mimo to má dokonalý přehled o všech trendy akcích a událostech.
3. Je to bavič každým coulem. Všude, kde se tenhle frajer objeví, se něco děje. Je rád středem pozornosti, a i když občas nějakou tu historku přibarví, dokáže být vtipný a zábavný. A nebyl by to on, kdyby ho někdo rozhodil.
Mínus pro MACHRA:
1. Myslí si, že má vždycky pravdu. Když jsi s ním, musíš pořád bojovat o svůj vlastní názor, protože tón chce udávat on.
2. Jeho přidrzlé hlášky můžou lézt ostatním na nervy! A hlavně se každou chvíli otočí za jinou holkou.
3. Nikdy v životě by nepřiznal svoji chybu. Pan "Perfektní" přece jedná vždycky bezchybně. Boužel neumí tolerovat ani slabosti druhých.
Stojíš o kluka.......
  • .....který se líbí holkám.
  • .....který není v lásce žádný začátečník.
  • .....který touží po dobrodružství.
  • .....který nechybí na žádné trendy akci.
  • .....kterému záleží na vlastním vzhledu.
Pokud si odpověděla víc jak 3x ANO POTOM TOUŽÍŠ PO MACHROVI!!!
Slavní machři! - Usher, Colin Farrell, Vin Diesel
Romantik!!!!!
Plus pro ROMANTIKA:
1. Je to opravdový gentleman, který se nestydí dát svojí holce kytku. O tom se ti může u frajera jen zdát....
2. Když potřebuješ podat pomocnou ruku, nechá všeho a je tu pro tebe, aby tě vyslechl. Navíc nepotřebuje flirtovat s jinýma holkama, když má tebe.
3. Nebojí se citů a hledá velkou lásku stejně jako ty. Říká otevřeně, co si myslí a co cítí, a ty mu můžeš vždycky věřit. Komplimenty i vyznání lásky mu vycházejí přímo ze srdce! Tenhle kluk se v lásce nepřetvařuje.
Mínus pro ROMANTIKA:
1. Vyhýbá se konfliktům. Než aby se pohádal, to radši se vším souhlasí a řekne "ANO", což někdy může vypadat, že nemá vlastní názor. O bouřce ve vztahu a následné usmiřování totiž romantik nestojí. Má rád svůj klídek.
2. Není možné se opřít o jeho radu. Romantik tě sice vyslechne, pohladí, ale s konkrétním řešením ti neporadí. Nakonec můžeš mít pocit, že musíš utěšovat ještě ty jeho, protože si tvé starosti bere až příliš k srdci.
3. Dělá z lásky věci, které sám nechce. Když ho přemluvíš, aby šel s tebou na nějakou akci, na kterou se mu ani náhodou nechce, půjde. Ty ale celou dobu pozoruješ z jeho výrazu, že ho to tam vůbec nebaví. Jó, tenhle týpek nemá rád nervy, a proto se radši přizpůsobí.
Stojíš o kluka....
  • .....který je citlivý a upřímný.
  • .....který ti dokáže vyznat lásku.
  • .....který je věrný.
  • .....který ti splní každé přání.
  • .....který je spíš ostýchavý, skromný a neprůbojný.
Pokud si odpověděla víc jak 3x ANO POTOM TOUŽÍŠ PO ROMANTIKOVI!!!
Slavní romantici! - Johnny Depp, Leonardo DiCaprio, Josh Hartnetta dozvíš se , jaký je ten pravý

Co děláme, když je trápení s láskou?

30. listopadu 2006 v 23:11 | Ketchjitka |  ♥Láska♥
Celý víkend budeme chodit v pyžamu a nebudeme se koupat.
Utápíme smutek v jídle a dobrotách, abychom zjistili, že nejlepší je míchat chipsy s gumovými medvítky a nutelou.
Brečíme, co to dá a spotřebujeme hromadu papírových kapesníků. A přitom jsme přesvědčené, že nic na světě nemůže bolet víc než tohle!
Vzteky kopneme do květináče na dvoře
Vytáhneme oblíbené plyšové zvířátko z dětství, které jsme měli dlouho v krabici pod postelí. Vezmeme ho do náručí a všechno mu to povíme: stejkně nám rozumí nejlíp.
I u veselého filmu v kině začneme brečet!
Několikrát za den voláme nejlepší kamarádce a necháme se od ní po sté ujišťovat - i když už otáčí oči v sloup - že za všechno může jen a jen on a že si tak skvělou holku nezaslouží.
Schoulíme se v posteli do klubíčka a doufáme, že nám mamča přece jen napíše omluvenku do školy. To, co je teď nejdůležitější, je brečet a trpět!
Všichni kluci nám budou připadat jako blbci.
Věříme tomu, že už nikdy nepotkáme žádného skvělého kluka a do smrti zůstaneme sami!
Doufáme, že příjdeme na jiné myšlenky a tak flirtujeme o sto šest, abychom pak zjistili, že náš bývalý byl stejně lepší, zábavnější a šarmantnější!
Přestaneme si holit nohy. Na co taky?!
Píšeme básničky, ve kterých ze sebe vypíšeme veškerou bolest celého světa. A cítíme se při tom jako ten nejmenší červík, který chodí po světě. Ach jo!
Lidi, kteří nám dávají takové super rady jako "čas všechno zahojí" ,pěkně nahlas proklejeme. Co ti o tom vědí?!
Poblázníme všechny kamarádky a dáme jim za úkol, aby zjistili, kde a v kolik bude. Abychom se po dvou hodinách strávených před zrcadlem nakonec rozhodly, že tam nepůjdeme, protože se cítíme neskutečně šeredné!
Oblékneme se sexy, aby viděl o co přišel!
Jakmile nás rozbolí malíček, okamžitě voláme mámu - vždyť jsme tak zranitelné!
Neustále si pouštíme smutné zamilované písničky, abychom si naši bolest důkladně prožily.
Naprosto bez zájmu sáhneme pro něco do skříně, oblékneme se a plné rovnoprávnosti vyrazíme v otřepaném looku do školy. Vždyť je to teď stejně jedno?!
Zapomeneme na všechny negativní stránky našeho bývalého, kvůli kterým jsme se rozčilovaly, a začneme zase věřit tomu, že on je ten jediný, se kterým se nám může splnit náš sen o věčné lásce!
Všechno, ale opravdu všechno, co jsme od něj kdy dostaly, nahážeme vztekle do krabice a strčíme jí do nejvzdálenějšího rohu pokoje. A to všechno jen proto, abychom jí nakonec zase tajně vytáhly, otevřely a se slzami v očích si prohlížely věci v ní a vzpomínaly na hezké chvíle!
Najednou budeme všude potkávat šťastné páry a budeme se ptát sami sebe, jestli jsme jediný člověk, který je sám!
Půjdeme k holiči a necháme si naše hezké dlouhé vlasy proměnit v drsný krátký účes.
Začneme kout plány, jak ho získat zpět!

Jak líbat?

30. listopadu 2006 v 23:10 | Ketchjitka |  ♥Láska♥

Líbání Lehoučkými dotyky

Tento druh polibku má za úkol vydráždit partnera či partnerku a u některých osob může vyvolat příjemné mrazení. Takže jak na něj? Co nejjemněji se dotkněte partnerových úst a poté po nich přejíždějte tak něžně, jako byste jeho rty hladili peříčkem. Přitom naklánějte hlavu ze strany na stranu. Můžete po chvíli místo rtů použít špičku jazyka a poté jeho navlhčené rty jemně pofoukat. Uvidíte, že to vašeho partnera či partnerku nenechá chladné. Přidejte do práce i ruce, zlehoučka po rtech přejíždějte prstem, pokud bude reagovat pozitivně, můžete spodní ret lehce uchopit mezi prsty, přitáhnout ho ke svým ústům a vložit do úst. Můžete přitom partnera i lehce štípnout, tento možná trošku agresivní polibek vzruší zejména muže.

Dýchání z úst do úst

Spojte se s partnerem tak, aby se vaše rty dotýkaly po celém obvodu polibku, a poté začněte pomalu vysávat vzduch z partnerových plic. K tomuto polibku je nutná vzájemná spolupráce, takže musíte vysvětlit, jaké máte úmysly. V určitém okamžiku si vyměňte pozice a nechte naopak partnera, aby vysál vzduch z vašich plic. Toto líbání vyžaduje velké soustředění a synchronizaci, ale pokud se povede, bude patřit k těm nejerotičtějším praktikám.

Líbání rty i zoubky

Něžně se dotkněte partnera pod ouškem a pomalu mu sjíždějte po krku a jemně stiskněte zuby jeho kůži. Možná se vám toto líbání zdá lehce agresivní, ale pokud budete dost jemní, určitě u partnera zvýšíte hladinu endorfinu v těle. Když vás vaše přítelkyně takto líbá, znamená to, že se vás nehodlá vzdát.

Francouzké polibky

Vklouzněte jazykem mezi partnerovy rty. Dotkněte se jeho jazyku a pohybujte s ním dovnitř a ven. Tento druh polibku je neskutečně vzrušující a hra jazyků je prostě neuvěřitelně sexy. Jazykem se můžete dotýkat vnitřní strany tváří nebo horního patra. Také můžete jemně hladit zoubky. Je zvláštní, že při tomto druhu líbání jsou muži rádi, když partnerka dobývá svým jazykem jejich ústa. Naproti tomu pro některé ženy by mohla být přílišná agresivita vašich "útoků" nepříjemná.

Objímání se rty

Tento polibek je asi nejznámější z filmového plátna a je také o trošku nevinnější než ten francouský. Takto se člověk vydrží líbat mnohem déle. Jak se to dělá? Jednoduše svými rty sevřete spodní ret, nechte partnera/ku sevřít váš horní ret nebo opačně. Pohybujte pomalu rty a něžně je vtahujte dovnitř. Vždy po chvíli si měňte pozice. Tyto polibky jsou jedny z opravdu nejkrásnějších, neboť se při líbání do rtů nahrne větší množství krve a jsou pak daleko citlivější.

Líbání na různé části těla

Hledejte rty a jazykem na těle partnera erotogenní zóny a přijdete na to, že jsou na velmi netradičních místech, domluvte se s partnerem, aby vám naznačil, ve kterých místech je mu váš jazyk nebo rty na těle nejpříjemnější.


Rady pro ženy:

Chcete-li, aby se váš partner zlepšil v líbání, pošlete mu po schůzce dopis s hodnocením jeho líbání, hodnoťte něžnost, vůni rtů, ohebnost jazyka, prostě cokoliv. Nezapomeňte navrhnout nějaká vylepšení, popřípadě partnera pozvat na doučování. Citlivý partner vás po takovémto dopise jistě mile překvapí.
Podělte se o hlt lahodného nápoje se svým milovaným, bude nesmírně překvapen vaším originálním nápadem a vaší nečekanou divokostí.

Rady pro muže:

Nikdy nemůžete ženě dopřát kouzlo jejího prvního chtěného polibku..., ale můžete se tomu přiblížit - ve vhodné chvíli líbejte partnerku na krk či na holá záda.
Líbejte ženu od rtů po krku směrem dolů a jděte tak daleko, jak jen jí to bude milé, a ne, abyste se zastavili u pupíku. Vždyť záleží na jejím přání.

Několik informací o polibku

30. listopadu 2006 v 23:08 | Ketchjitka |  ♥Láska♥
- Polibek je dotek rtů na znamení lásky, míru, nebo úcty (polibek ruky). Některé národy totéž místo polibků vyjadřují třením nosů.

- Polibky na ústa jsou vzrušivé proto, že nervová zakončení ze rtů jsou vedena přes centrální nervový systém přímo do pohlavních orgánů.
- Partnera potěšíte, když ho políbíte na místo nacházející se mezi krkem a ušním boltcem.
- Polibky na šíji a ramena, na špičky prsou a na pupík mohou vzbuzovat ty nejšťastnější pocity.
- Během polibku spotřebujete asi 12 kalorií, krevní tlak stoupne až k číslu 150 a do pohybu se uvede 29 obličejových svalů.
- Polibek lze snadno pokazit. Mlaskavými zvuky, zápachem z úst, příliš bolestivým kousnutím nebo příliš hlubokým zasouváním jazyka do úst.
- Skutečně romantický polibek by měl být velmi něžný a pomalý, aby ho partner mohl plně přijmout.
- Při savém polibku dochází k vytažení celého jazyka z partnerových úst.
- Při motýlím polibku se dotknou rty a špičky jazyků jen jemně jako motýlí křídla. Dýchá se lehce pootevřenými rty, čímž se efekt ještě znásobí.
- Při všech druzích polibků je potřeba sledovat reakce partnera a podle nich se řídit. Je to záruka úspěchu.

Těšíte se na Vánoce??

29. listopadu 2006 v 23:37 | Ketchjitka |  ♥Vánoce♥
Těšíte se moc,málo,vůbec?:) Svěřte se;)

Břišní tanec - kila dolů

28. listopadu 2006 v 22:23 | Ketchjitka |  ♥Zajímavůstky♥
"Sportu jsem nikdy moc nedala. Patřím mezi boubelky a je pro mě nepředstavitelné, že bych se měla nasoukat do tepláků a chodit do posilovny plné vysportovaných lidí, kde budu já ta absolutně nejsilnější," říká devětadvacetiletá Renáta Malíková. "Před víc než rokem mě moje kamarádka vytáhla na hodinu břišního tance. Moc se mi původně nechtělo, protože patřím mezi ostýchavé lidi a nedokázala jsem si představit, že se budu někde natřásat. Už ale tancuju rok a jsem z toho naprosto nadšená. Vytvarovala jsem si výborně postavu, získala jsem fyzičku, ale hlavně se mi zvedlo sebevědomí. Cítím se mnohem ženštěji a mám pocit, že spolu s tím, jak jsem se naučila hýbat, jsem si mnohem jistější."

Nebaví vás poskakovat v aerobikovém rytmu a hledáte sport, při kterém se netrhají rekordy? Trpíte bolestmi zad, bolestivou menstruací? Ráda byste zhubla? Nedaří se vám otěhotnět, nebo naopak hledáte pohyb, který byste mohla praktikovat v těhotenství? Vyzkoušejte břišní tanec; pohyb, který prověřily už tisíce let a který zdůrazní vaši ženskost.
Břišní tanec není břišní
Kořeny břišního tance sahají pravděpodobně až deset tisíc let do historie. Původně šlo o tanec, který tančily pouze ženy pro ostatní ženy. Mužskému publiku byl přístup na podobná vystoupení zakázán. To ostatně vyplývalo už z principu tance, který byl známý jako tanec rodiček. Plynulými pohyby, které vycházejí především z břišních a pánevních svalů, se ženy uvolňovaly při porodních bolestech a napomáhaly hladkému porodu. Spolu s rodičkou tančily i ostatní ženy, které byly porodu přítomny a vyjadřovaly jí tak svou podporu.
Když orientální tance objevili Evropané, překřtili ho na břišní. Když se totiž zúčastnili vystoupení egyptských tanečnic (v té době se už působiště tanečnic rozšířilo i na podniky lehčího charakteru), zdálo se jim, že ženy při tanci třesou a vlní pouze břichem. Původní kostýmy tanečnic měly jen velmi málo společného s dnešní blyštivou variantou kostýmu s podprsenkou. Tu paradoxně vymysleli filmaři v Hollywoodu, kterým se hodila do jejich představy o orientu.
Krása pohybu
Základem orientálního tance jsou dva pohyby; kroužky a třesení. Kroužky se neprovádí jen pánví, ale i pažemi, hrudníkem, či hlavou. Rychlé potřásání boky ve směrech shora dolů a zepředu dozadu se jmenuje shimmy a tvoří druhý základní prvek orientálních tanců. Kroužky i shimmy se v tanci vyskytují v mnoha variantách, spojují se do ladných vln, osmiček a dalších prvků. Důležitým prvkem tance je rytmus, který tanečnice potrhují přesnými pohyby boků a cinkáním penízků, kterými jsou pošity široké pasy kostýmů.
Tanečnice tančí bosy kvůli dobrému kontaktu se zemí a ačkoli jednotlivé prvky tance jsou stejné, styl tanečnic se liší. Lektorky břišního tance ani nedoporučují, aby se tanečnice učily nazpaměť celé sestavy. Orientální tanec je mnohem víc o improvizace a momentálních pocitech než přesném provádění nacvičených sestav. Tančit můžete buď bez pomůcek (tímto typem tance začínají všechny začátečnice), nebo například s prstovými činelkami, kterými se vyťukává rytmus hudby, nebo například šátkem.
Co můžete očekávat
Vzhledem k tomu, že břišní tanec je čistě ženskou záležitostí, můžete při něm očekávat příznivé působení na partie, které obvykle ženy považují za problematické. Protančené hodiny zcela jistě poznáte na svých břišních svalech, hýždích, bocích i stehnech. Posilují se při něm ale i svaly na rukou, zádové svaly, nebo třeba svaly prsní.
Kromě zjevného formování postavy, které po tanci uvidíte, působí také břišní tanec na vnitřní svaly těla. Tím také lékaři vysvětlují jeho kladný vliv na neplodnost nebo menstruační bolesti. Vzhledem k tomu, že posiluje a uvolňuje ztuhlé zádové svaly, je vynikajícím prostředkem proti bolesti zad, krční páteře, ale třeba i proti urputným bolestem hlavy, které vznikají jako důsledek zablokované krční páteře.
Jako bonus navíc získáte rovné držení těla a jistotu v pohybech. Nezapomeňte, že největší favoritky harémů byly zároveň i nejlepšími tanečnicemi. Břišní tanec vás naučí svůdnosti a probudí ve vás ženskost. Vyzývavé vlnění a pohyby, zdůrazňování rytmu a svůdných křivek ženského těla, rafinovaná svůdnost; to všechno k břišnímu tanci neodmyslitelně patří, navíc jej můžete předvést večer partnerovi doma a ozvláštnit jím váš milostný život, což se vám například u aerobiku zřejmě jen těžko podaří.Jaký sport na shození přebytečných kil?

28. listopadu 2006 v 22:05 | Ketchjitka |  ♥Zajímavůstky♥
Rozhodli jste se, že teď už opravdu se zimními kily zatočíte? Potom se vám bude hodit přehled sportů, jejich výhody, nevýhody i to, kolik při nich shodíte.

Squash

Výhody: Jde o dynamický sport, při kterém můžete počítat s obrovským energetickým výdejem. Zatímco například u půl hodiny hraní tenisu nepřesáhne čas čisté hry osm minut, u squashe je to čtvrt hodiny intenzivní fyzické námahy. Pokud potřebujete v krátkém čase nabrat fyzičku, je pro vás squash vynikajícím řešením. Jde o sport, který výrazně posiluje srdeční činnost a zlepšuje koordinaci. Protáhnete si u něj prakticky všechny svaly, ale nejvíc zatížené budou hýžďové, mezilopatkové a svaly na nohou.
Nevýhody: Vzhledem k tomu, že squash stojí na rychlých startech a hlubokých výpadech, tento sport rozhodně neocení vaše klouby. To je také část těla, se kterou mívají hráči největší potíže. Pokud se dobře neprotáhnete před zápasem, hrozí u squashe víc než u jiných sportů riziko utržení šlachy, nebo podobný sportovní úraz v důsledku rychlých výpadů. Pro jeho praktikování také musíte mít určitou úroveň kondice.
Energetický výdej: 4522 kJ/h (množství odpovídající cca 200g mléčné čokolády).

Běhání

Výhody: Běh může praktikovat prakticky kdokoli včetně lidí s nulovou kondicí. Volíte si sami vlastní tempo a i běh prokládaný chůzí je účinnější než většina ostatních sportů. Pokud chcete celkově zhubnout, nebo toužíte po zvýšení kondice, je pro vás běh tou správnou volbou. Vzhledem k tomu, že se při běhu aktivně zapojují téměř všechny svaly lidského těla, formuje celou postavu a nikoli pouze jednotlivé části.
Nevýhody: Pokud nemáte k dispozici kvalitní běžecké boty, otřesy při běhu působí negativně na kotníky, kolena a další klouby. Z toho důvodu také není běhání vhodné pro lidi s nadváhou, protože představuje příliš velkou námahu. Není úplně jednoduché najít vhodný povrch pro běhání, kde by nebyl asfalt ani beton.
Energetický výdej: 3014 kJ /h (množství odpovídající cca dvěma a půl bílým rohlíkům).

Spinning

Výhody: Jde o jedno z nejúčinnějších karsko-vaskulárních cvičení, které podporuje maximální spalování tuků. Tím, že si při něm můžete nastavit individuální zátěž, je spinning vhodný i pro ty, kteří se sportem teprve začínají. Vzhledem k tomu, že jízda na kole je prospěšná i lidem, kteří mají problémy s klouby nebo podkolenními vazy, protože je nezatěžuje tak jako jiné aerobní sporty. Navíc je díky účinnému spalování tuků spinning vhodný pro shazování přebytečných tukových zásob.
Nevýhody: Spinning nepřináší žádná výrazná zdravotní rizika. Pokud budete dodržovat základní pokyny lektora (tzn. nepropínat kolena při došlapu, neprohýbat se v zádech, nevytahovat ramena k uším apod.) a dáte si pozor na dodržování dobrého pitného režimu, neměla by jízda na statickém kole nijak váš organismus zatěžovat. Nevýhodou může být jízda ve skupině, která ne každému vyhovuje a pohyb v uzavřené místnosti.
Energetický výdej: 3957 kJ/h (množství odpovídající cca třem panákům rumu).

Power jóga

Výhody: Toto cvičení, které se u nás objevilo relativně nedávno, zažívá velký boom. Kombinuje principy jógy s posilováním a strečinkem, takže všechny pohyby jsou pomalé a hraje se spíš na výdrž než na obrovské výkony. Power jóga je však vynikajícím prostředkem pro formování postavy a výsledky určitě uvidíte zvláště v problematických partiích, jako jsou hýždě, břicho a stehna. Kromě toho si u ní protáhnete svaly, o jejichž existenci jste doposavad neměli tušení. Výborné výsledky má u lidí s bolestmi zad, protože se při ní posilují i zádové svaly, které potom lépe "podpírají" páteř.
Nevýhody: Nevýhody power jógy nespočívají ve zdravotních rizicích, protože všechny pohyby jsou pomalé a plynulé, přičemž hlavním kritériem je to, kam vás pustí vlastní tělo, takže nehrozí, že byste si při nějakém cviku něco "vyhodili." Pokud ovšem nemáte dostatečné znalosti, nemůžete power jógu provádět bez cvičitele, který by zkontroloval, jestli tu kterou polohu děláte správně. Ačkoli power jóga spolehlivě formuje postavu a přispívá ke vzniku takzvaných štíhlých svalů, pokud toužíte po spálení tukových přebytků, zvolte si raději jiný druh pohybu.
Energetický výdej: 1050 kJ/h (množství odpovídající 100g mozzarelly).

Aerobic

Výhody: Můžete si vybrat z mnoha druhů aerobiku podle toho, na jakou část svého těla se hodláte zaměřit. Stejně tak se dají hodiny obvykle volit podle obtížnosti, takže do začátků nepotřebujete žádné zvláštní znalosti ani zkušenosti. Jde o vytrvalostní druh pohybu, takže při něm stoupá fyzička a zlepšuje se oběhový systém. Zapojené jsou při něm téměř všechny svalové skupiny, takže pokud celý den sedíte v práci, poskytnete svému tělu kvalitní satisfakci. Vzhledem k tomu, že jste při něm v pohybu celou hodinu, působí dobře na odbourávání tuků.
Nevýhody: Rychlé pohyby a časté výpady do kolen nejsou vhodné pro osoby, které mají problémy s klouby kolen a kotníky. Otřesy při poskakování na betonové podlaze nepůsobí navíc příznivě ani na páteř, takže je nutné pořídit si na něj boty, které nohu odpruží a otřesy ztlumí. Pokud si zvolíte nevhodnou úroveň lekce, můžete se ve složitějších sestavách ztrácet. Vzhledem k rychlosti pohybů a obvykle velkému počtu cvičících lidí nemáte jistotu, že daný pohyb vykonáváte správně.
Energetický výdej: 2449 kJ/h (množství odpovídající 100g pistáciových oříšků).

Plavání

Výhody: Plavání je jedním z mála sportů, který mohou provozovat jedinci s téměř jakýmikoli problémy s pohybovým ústrojím. Vzhledem k tomu, že voda nadnáší, netrpí u něj klouby, odpočine si páteř a tělo se celkově uvolní. Zapojují se při něm všechny svalové skupiny a navíc při plavání posilujete svou srdeční činnost. Plavání je vynikajícím doplňkovým sportem, nebo příležitostí k relaxaci a rehabilitaci. Kromě toho všeho by vám při něm měly povolit bolesti zad a zvýšit kapacita plic.
Nevýhody: Se všemi zmíněnými výhodami můžete počítat pouze v případě, že plavete správným stylem. Pokud se za každou cenu snažíte, aby se vám nenamočil ani pramínek vlasů a plavete s hlavou vysoko nad hladinou, zatěžujete krční páteř. Stejně tak není příliš vhodné roznožování s extrémním roztahováním nohou, které nepůsobí příznivě na kyčelní klouby. Z toho důvodu odborníci nedoporučují při plavání příliš styl prsa, ale přiklánějí se spíš ke kraulu nebo znaku. Mimochodem věděli jste, že abyste při plavání zhubli, musíte plavat nejméně čtyřicet minut?
Energetický výdej: 3568 kJ/h (množství odpovídající cca 200g salámu Vysočina).


Beverly Hills 90210

28. listopadu 2006 v 17:57 | Ketchjitka |  ♥Mp3 a videa♥
Úvodní znělka s titulky seriálu Beverly Hills 90210

Video: Santa

28. listopadu 2006 v 17:36 | Ketchjitka |  ♥Vánoce♥

Video: Vánoční vodní houba(ne česky)

28. listopadu 2006 v 17:32 ♥Vánoce♥

Spongebob christmasVánoce v soutěži Pop Star

28. listopadu 2006 v 17:06 | Ketchjitka |  ♥Vánoce♥

Tom a Jerry Vánoční video

28. listopadu 2006 v 16:57 ♥Vánoce♥
Vánoční díl Toma a Jerryho- Night before Christmas


Pussycat Dolls na Vánoce

28. listopadu 2006 v 16:52 | Ketchjitka |  ♥Vánoce♥

Neamatérské video s Disneyem

28. listopadu 2006 v 16:49 | Ketchjitka |  ♥Vánoce♥

Spice Girls jako Sims

28. listopadu 2006 v 16:44 | Ketchjitka |  ♥Mp3 a videa♥


Wham-Last Christmas

28. listopadu 2006 v 16:38 | Ketchjitka |  ♥Vánoce♥